Каталог

Завантажувач сівалок АЗПМ -30
Завантажувач посівних машин

Для автоматизації процесу роботи в сільському господарстві і фермерстві використовуються спеціальний завантажувач сівалок. Устаткування затребуване в усіх великих сільськогосподарських комплексах і має кілька незаперечних переваг:

· Скорочується кількість обслуговуючого персоналу, використання даної спецтехніки дозволяє виконувати роботу одній людині;

· Продуктивність зростає в рази;

· Скорочення часу на завантаження дозволяє прискорити посівні процеси;

· Завантажувач сівалок на ГАЗ 53 здатний замінити собою різні види техніки, крани, навантажувачі.

 Переваги використання завантажувача сівалок на Камаз

Компанія DELLIF пропонує вам різні варіанти спецтехніки, яка дозволить оптимізувати будь-які сільськогосподарські роботи. Наші завантажувачі, борони, навантажувачі знижують витрати і трудомісткість роботи, що в свою чергу дозволяє скорочувати вартість виробленої продукції і підвищувати прибуток вашого підприємства.

Не менш важливий параметр - це габарити нашої установки. Обладнання повинне вільно проходити в усі ворота на підприємстві. При цьому важливо купити завантажувач сівалок, відповідний обсягом виробництва і потрібного розміру.

Ми пропонуємо нашим клієнтам різні види завантажувачів: навісні, монтовані, універсальні. Рекомендуємо вам вибирати модель в залежності від необхідного обсягу завантаження і особливостей майданчика, на якій ви плануєте використовувати техніку.

Установка завантажувача сівалок. Який вибрати?

Навісну техніку ми рекомендуємо для транспортування сипучих матеріалів на висоту від півметра до 4 метрів. Продуктивність такого агрегату до 25 тонн на годину. Основна перевага цього агрегату - можливість роботи в польових умовах і обслуговування однією людиною.

Універсальні моделі, як і навісні, кріпляться до бортів транспортного засобу. Ця модель пристосована для транспортування будь-яких видів сипучих матеріалів. Для управління досить одного співробітника.

Монтовані завантажувачі герметично кріпляться до задньої частини вантажівки, при цьому можуть працювати по обидва боки автомобіля. Використовується для роботи з будь-якими сипучими матеріалами.

Застосування всіх видів подібної спецтехніки дозволяє значно скоротити процеси складання і подальшого збереження врожаю.

Завантажувач сівалок АЗПМ-30

Завантажувач сівалок АЗПМ-30

Гарантійний термін: 12 місяців

Діаметр кожуху: 180 мм

Дальність вивантаження: 2.8 м

Робоча висота: 4 м

Стан: Новий

Товщина витка вивантажного шнека: 3 мм

Швидкість завантаження: 25 т/г

32000 грн.

Введите название своего региона и выберите его из выпадающего списка