Каталог

Клапан-Дозатор «Піка 180» (розтарювач Біг-Бегів)

Розтарювач необхідний для оперативного розвантаження з тари «Біг-Бег» різних сипучих дрібних або великих матеріалів, наприклад, піску, цементу, щебеню тощо Обладнання включає в себе міцну опорну раму, ємність для розвантаження, знімний ніж для одноразової тари і спеціальне пристосування для багаторазових мішків.


Компанія DELLIF пропонує вам купити розтарювачі біг-бегів за вигідною ціною. Ми гарантуємо оперативність виконання замовлення і доставку, пропонуємо зручні варіанти оплати, індивідуальний підхід до будь-яких покупців та висока якість обладнання.


Пристрій розтарювача біг-бегів

У вас є можливість замовити розтарювачі біг-бегів в нашій компанії за індивідуальними параметрами. Заслінка, яка необхідна для контролю швидкості роботи, може бути забезпечена ручним регулятором, пневмоприводом або електрорегулюванням.


Ми пропонуємо компактні агрегати, що дозволить вам їх застосовувати на невеликих підприємствах і виробництвах.


Переваги розтарювача біг-бегів

На багатьох підприємствах наші агрегати істотно допомагають знижувати швидкість розтарування і використовуються в якості технологічних ліній. Конструкція розтарювача гарантує високу якість спорожнення мішків і тари, здійснюючи повне вивантаження біг-бега.


Наше обладнання має багато плюсів і вигоди, в тому числі:


· Компактність;


· Доступний монтаж і використання;


· Відсутність сильного шуму при експлуатації;


· Для обслуговування агрегату досить одного співробітника;


· Можливість використання для розвантаження контейнерів будь-якої конструкції;


· Синхронізація і управління з різним обладнанням.


У списку додаткових можливостей для наших агрегатів ми готові запропонувати систему спеціальних ножів для розрізання тари, пневмотолкателем з панеллю керування, обладнання, що дозволяє збільшувати висоту рами, рейок для використання лебідки, спеціальне ущільнення, що дозволяє використовувати техніку в харчовій промисловості, датчики присутності матеріалу для розвантаження, гумове ущільнення для захисту від пилу і багато іншого.

Клапан-дозатор "Піка 180" (розтарювачі біг-бегів)

Клапан-дозатор "Піка 180" (розтарювачі біг-бегів)

Діаметр дозатору: 180 мм

Діаметр дозуючих отворів: 70 мм

Кількість дозуючих отворів: 4 шт

Пропускна спроможність: 160-280 кг/хв

Стан: новий

Маса виробу, кг: 8

1200 грн.

Введите название своего региона и выберите его из выпадающего списка