Каталог

Відвали снігоприбиральні

Відвал снігоприбиральний - готуй сани влітку!


      Прибирання снігових завалів - це складна робота, що вимагає якісної підготовки до зимового сезону ще влітку. Якщо в містах, до прибирання снігу залучають снігоприбиральні машини, що належать комунальним господарствам, то в сільській місцевості та на території великих підприємств, дана задача лягає на керівництво району та місцеві господарства.


     Несвоєчасне прибирання снігу або його низьку якість призводить до цілого комплексу проблем, в першу чергу, пов'язаного з логістикою і комфортом пересування людей. Сьогодні існує кілька варіантів вирішення проблеми, але одним з найефективніших за ціною / якістю, є придбання спеціалізованих снігових відвалів, які можна встановлювати на с / г техніку або інші транспортні засоби.


       Відвал снігоприбиральний - порятунок в сніжні зими!


       Застосування спеціалізованого обладнання для розчищення снігових заметів дозволяє істотно полегшити працю людей. Завдяки правильному підбору і правильному використанню снігоприбирального відвалу, можна багаторазово підвищити швидкість і якість прибирання снігу навіть на великих площах.


     Будь-який снігоприбиральний відвал є навісним обладнанням. Залежно від конструктивних особливостей, він може встановлюватися практично на будь-який транспорт, але найбільшою популярністю користуються моделі сумісні з бульдозерами Т-150, ХТЗ, а також тракторами МТЗ, ЮМЗ і Т-40. Це пояснюється поширеністю цих тракторів / бульдозерів в обласних центрах України.


      Завдяки високим експлуатаційним можливостям тракторів і їх достатній потужності, встановлена снігоприбиральна лопата суттєво розришює функціонал техніки для швидкого і ефективного розчищення заметів (з висотою снігу від 0,6 до 0,8 метрів). Крім прибирання снігу взимку, відвали можуть використовуватися і в інші сезони року для широкого спектру робіт, в тому числі: вирівнювання грунту, розподіл сипучих матеріалів, переміщення будматеріалів і т.д.


       Конструктивні особливості снігоприбиральних відвалів


     Конструкція навісного відвалу, незалежно від його габаритів і потужності, завжди складається з двох ключових елементів:


1. Робочий вузол - представлений у вигляді товстого сталевого листа (широкої і високої лопати, для згрібання сніжної маси);


2. Вузол кріплення - призначений для установки (навішування) відвалу на транспортний засіб. Він може мати різні конструктивні особливості, але головною функцією завжди залишається фіксація на кузові техніки.


      Запропоновані моделі снігоприбиральних відвалів можуть оснащуватися гідравлічним або механічним поворотним механізмом - він дозволяє водієві управляти обладнанням як класичною лопатою, згрібаючи снігову масу з дорожнього покриття в праву сторону по ходу руху.


      Як вибрати снігоприбиральний відвал?


     Перед тим як купити снігоприбиральний відвал, зверніть увагу на технічні та функціональні характеристики розглянутого обладнання. Одним з ключових параметрів є сумісність відвалу з вашим трактором / бульдозером.


       Для бульдозерів ХТЗ і Т-150, використовуються навісні відвали масою до 540 кг, висотою захоплення снігу до 0,95 м і шириною - 2,6 метра. Для тракторів Т-40, МТЗ і ЮМЗ, використовують навісні відвали масою до 260 кг, висотою захоплення 0,75 і шириною - 2,1 метра.


       Зробивши правильний вибір і купивши відповідний снігоприбиральний відвал, ви забезпечите комфортний зимовий період для свого підприємства!

Відвал бульдозерний на Т-150, ХТЗ

Відвал бульдозерний на Т-150, ХТЗ

Тип агрегату: навісний

Тип приводу: гідросистема трактора

Кут повороту лопати: 30°

Товщина відвалу: 4 мм

Максимальна товщина снігу при збиранні: 0.8 м

Ширина захвату: не менше 2.6 м

Ширина робочої зони: 3 м

Висота захвату: 0.95 м

Агрегатування: Т-150, ХТЗ

Маса: не більше 540 кг

40000 грн.

Снігоприбиральний відвал на МТЗ, ЮМЗ, Т-40

Снігоприбиральний відвал на МТЗ, ЮМЗ, Т-40

Тип агрегату: навісний

Тип приводу: гідросистема трактора

Кут повороту лопати: 30°

Товщина відвалу: 4 мм

Максимальна товщина снігу при збиранні: 0.6 м

Ширина захвату: не менше 2.1 м

Ширина робочої зони: 2.5 м

Висота захвату: 0.75 м

Агрегатування: МТЗ, ЮМЗ, Т-40

Маса: не більше 260 кг

20000 грн.

Введите название своего региона и выберите его из выпадающего списка