Про нас

«Делліф» - це український виробник сільськогосподарської техніки, орієнтований на роботу з фермерськими господарствами, комунальними підприємствами та приватними особами. Спеціалізується на випуску надійного навісного обладнання для тракторів: фронтальні навантажувачі та змінні робочі органи до них, відвали, ротаційні борони-мотики, завантажувачі сівалок, клапан-дозатори, шнекові зернові навантажувачі, причепи та ін.

З невеликої компанії, завод виріс у великого гравця на вітчизняному ринку сільськогосподарського машинобудування та продовжує свій розвиток. Завдяки сучасному виробництву, замовники отримують кращу техніку за доступною ціною.

Прозорість - принцип роботи «Делліф»

Ми є прихильниками максимальної відкритості перед замовниками, тому кожен клієнт має можливість відвідати наш завод і переконатися у високій культурі виробництва. Продукція оснащується сучасними, надійними та економічними комплектуючими: гідроприводами, силовими агрегатами і системами електронного управління (вітчизняного та зарубіжного виробництва).

Продукція, що випускається має високу точність складання і проходить ретельне тестування перед відвантаженням. Покупець отримує європейську якість виробництва і 18 місяців повноцінної гарантії від виробника за невисоку вартість.

Нам є чим пишатися:

• Завод укомплектований сучасним устаткуванням від кращих світових і українських виробників

- верстат плазмового різання AVALANCHE;

- портальна машина повітряно-плазмового і газокисневого різання металу серії Galаxy-QL4;

- зварювальний робот MOTOMAN MA 1440.

• Працюють тільки кваліфіковані фахівці, які суворо дотримуються технології виробництва;

• Є власний відділ розробки, який тісно працює з клієнтами - він швидко модернізує продукцію під потреби покупців і усуває навіть мінімальні конструктивні проблеми;

• Своя логістична служба - оперативно і недорого доставить замовлення в будь-яку точку України;

• Працює виїзна сервісна команда - швидко усуває неполадки техніки, не залишаючи замовників в тривалому простої.

Ми впевнені, що чесність компанії, якість виробництва та відкритість перед замовником - запорука успішної роботи на вітчизняному ринку с/г техніки!

Введите название своего региона и выберите его из выпадающего списка