Навантажувач на трактор МТЗ 1523. Анонс огляду трактора МТЗ 82.3

            Завод «Делліф» багато років виробляє навісні фронтальні навантажувачі на трактора. Наша техніка агрегатується з МТЗ, ЮМЗ, Т-40. Також ми випускаємо навантажувачі для міні-тракторів потужністю до 50 к.с. і на імпортні трактора потужністю до 250 к.с. МТЗ найпопулярніший в Україні, тому більше семи років ми виробляємо навантажувачі на всю лінійку Білорусів, аж до МТЗ 1221. Модель Стронг 1800 встановлюється на будь-який МТЗ тягового класу 1.4. Згодом в Україні збільшився попит на більш потужні моделі - МТЗ 1221 і МТЗ 1523. Тому особисто під ці трактора конструкторське бюро нашого заводу розробило КУН - Делліф Супер Стронг 2000. Він відрізняється збільшеною вантажопідйомністю і міцністю конструкції. З технічними характеристиками моделі можна ознайомитися на сайті https://dellif.com.ua/pogruzchik-na-traktor-super-strong-2000/.


             Також Супер Стронг 2000 встановлюється за індивідуальною програмою на імпортні трактори потужністю від 100 к.с. до 250 к.с. Якщо у вас трактор Case, New Holland, Farmer, Kubota, Mahindra, YTO, Deutz, Landini або будь-який інший - ми без проблем обладнаємо ваш агрегат навісним навантажувачем. Короткий опис і умови співпраці при індивідуальному виготовленні читайте за посиланням https://dellif.com.ua/frontalnyj-pogruzchik-na-traktor--tm-dellif  або всі питання можемо обговорити в телефонному режимі.


             На трактор МТЗ 1221 навантажувачі встановлюємо вже пару років. А ось з МТЗ 1523 виникли труднощі. Їх випускають в п'яти модифікаціях і в кожної є свої особливості. Але для заводу «Делліф» немає не можливих завдань. І в 2021 році ми виготовили і встановили кун на трактор МТЗ 1523.


             Давайте далі розглянемо, чим відрізняється 1523 від інших Білорусів.


1) Зовнішній вигляд і кабіна

Кабіна трактора 1523 велика і комфортна. Система управління розміщена з правого боку. Є штатні місця для магнітоли і кондиціонера. Кабіна має циліндричне тоноване скло і захисний жорсткий каркас. Стандартний комплект поставки включає дзеркала заднього виду і електричні снігоочисники. Кондиціонер встановлюється за спецзамовленням. Також можливий монтаж додаткового сидіння з відкидною спинкою. Капот пластиковий, і при його відкритті ви відразу бачите радіатор і систему двигуна. Тому без проблем можна провести їх очищення і продування.


2) Двигун
На тракторі - 6-ти циліндровий екологічний дизельний мотор з турбонаддувом. Потужність - 155 к.с. Масло охолоджується, а тепловий режим регулюється за допомогою термостатів і вентиляторів. На МТЗ 1523 встановлено два паливних бака, які розташовані під підлогою кабіни і з правого боку трактора.


3) Ходова частина
            Передній міст трактора з поліпшеною конструкцією і оснащується колісними редукторами планетарного типу. А на задньому мосту блокується диференціал.
Передні колеса трохи менше, ніж задні. Розмір колії регулюється. Шини на колесах - широкопрофільні. Трактор вважають високоманевреним агрегатом, адже радіус його розвороту - 5.5 м.


4) Задня навіска
Заднім навішуванням трактора дуже зручно працювати ззовні. Для цього встановлено дві кнопки для управління з обох сторін. Вантажопідйомність задньої навіски посилена - 6500 кг. На тракторі зручний доступ до гідровиходів задньої навіски. Гідравлічна система Bosch-Rexroth чутлива до якості палива, але і якість роботи значно краще. Також на ньому встановлений гідрослив. Трактор має набагато більшу вагу - 6250 кг.

 


             У Києві 8-11 червня проходила аграрна виставка «АГРО-2021». На цій виставці було представлено багато сільськогосподарської техніки: комбайни, обприскувачі, культиватори, запчастини та багато інших різних агрегатів. Хто б міг подумати, проте особливе захоплення публіки отримав стенд, де демонстрували МТЗ. В цьому році вони показали МТЗ 82.3, МТЗ 1222.3 і МТЗ 3522. На вигляд трактора помітно змінилися. В принципі, на цьому модернізація закінчилася. Багато нарікань було з приводу розміщення повітряного забірника, адже за десятки років виробництва, так і не змогли розмістити його вище. Також відвідувачі виставки, відзначили високу вартість трактора. На МТЗ 82.3 ціна в районі 800 000 грн. При таких умовах, купити китайський аналог буде вигідніше, в співвідношенні ціна-якість. Також експерти прогнозують, що найближчим часом трактора китайського виробництва витіснять Білорусів  з українського ринку.




  • Навантажувач на трактор МТЗ 1523. Анонс огляду трактора МТЗ 82.3

Введите название своего региона и выберите его из выпадающего списка